Betonavimo darbai Vilniuje

Pamatų betonavimo darbai – neatsiejama statybų dalis, o kokybiškai atlikti betonavimo darbai garantuoja sėkmingą statybų baigtį ir užtikrina pastato ilgaamžiškumą. Tinkamas betono paruošimas, kokybiškos medžiagos ir profesionalūs darbuotojai – faktoriai, lemiantys sėkmingą atliekamų betonavimo darbų baigtį.

Betonavimo darbai Vilnius

Pamatų betonavimo darbai Vilnius

Kad ir koks pamatų tipas nurodytas pastato projekte, pamatų įrengimo metu bus atliekami betonavimo darbai. Kadangi pamatai yra pastato pagrindas, laikysiantis jį visą laiką, pamatų betonavimo darbus patikėkite specialistams. Kokybiškos ir sertifikuotos medžiagos, speciali technika ir savo sritį išmanantys betonavimo darbų profesionalai, pamatų betonavimo darbus jums atliks laiku ir efektyviai.

Dažnai taupydami lėšas ir namą statantys užsakovai pamatų betonavimo darbams samdo mažai patirties turinčius darbininkus ir dažniausiai klysta taip darydami. Sutaupytos lėšos vėliau skiriamos paliktoms klaidoms taisyti.

Grindų betonavimas Vilnius

Grindų betonavimas – tai patikimas ir patogus grindų įrengimo būdas. Betonuotos grindys yra ilgaamžės, atsparios gaisrui, drėgmei ir mechaniniams pažeidimams. Iš esmės grindų betonavimo technologija yra sąlyginai nesudėtinga. Svarbiausia laikytis griežtos betono paruošimo technologijos, naudoti kokybiškas medžiagas ir tinkamai paruošti betonuojamą pagrindą.

Svarbu grindų betonavimui naudoti tik šviežią cementą. Naudojant pasenusį cementą, betonuotų grindų paviršius su laiku ims trūkinėti ir trupėti. Skaldoje ir smėlyje, kurie naudojami betono paruošimui, neturėtų būti jokių priemaišų, pavyzdžiui, molio, žolės, lapų, kitų šiukšlių.

Pramoninis betonavimas Vilniuje

Pramoninės paskirties pastatuose grindų betonavimas yra kone savaime suprantamas pasirinkimas. Betonuotos grindys yra patvarios, ilgaamžės ir išlaiko dideles apkrovas. Kai pramoninis betonavimas atliekamas ant grunto, labai svarbu, kad gruntas būtų labai gerai išlygintas ir sutankintas.

Kadangi pramoninės paskirties patalpose grindims tenka didelės apkrovos, grindų armavimui turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Pramoniniam betonavimui gaminami specialūs armatūros tinklai priklausomai nuo planuojamų būsimų apkrovų.

Atraminių sienų betonavimas Vilniuje

Kuriant išskirtinio dizaino aplinką ypač nevienodo reljefo sklype be atraminių sienų betonavimo išsiversti tiesiog neįmanoma. Atraminės sienos dažnai įrengiamos ir tiesiant gatves ar geležinkelio bėgius. Pagrindinė atraminių sienų funkcija – sulaikyti gruntą.

Atraminių sienų apkrova priklauso nuo paviršiaus statumo. Kuo paviršius statesnis, tuo tvirtesnė atraminė siena turi būti. Atraminės sienos gali būti betonuojamos su pamatu ar be jo, gali būti įrengiamos iš akmenų, plytų ar gelžbetonio. Tačiau patikimiausios yra betoninės atraminės sienos, nes atlikus reikiamus skaičiavimus, jos gali atlaikyti iš esmės bet kokią apkrovą.

Betonavimo darbų Vilniuje kaina priklauso nuo betonavimo darbų apimties. Pamatai Vilniuje

Tel. +370 608 22898

Betonavimas Vilniuje | Grindų betonavimas | Pramoninis betonavimas | Atraminių sienų betonavimas | Betonavimo darbų kaina.