Pamatų įrengimas Vilnius

Pamatai – tai statybinė laikanti konstrukcija, svarbiausia pastato dalis. Kadangi pamatams tenka visa statomo pastato apkrova, pamatų įrengimo procesas turi vykti labai atsakingai.

Atlikus sklypo grunto tyrimus, nustačius grunto tipą, birumą, gruntinių vandenų lygį, parenkama labiausiai konkrečiai situacijai tinkanti pamatų rūšis.

Pamatu irengimas vilniuje

pamatai gręžtiniai Vilniuje

Gręžtiniai pamatai Vilniuje

Gręžtiniai pamatai Vilniuje. Gręžtiniai pamatai dar vadinami poliniais. Šio tipo pamatai įrengiami tiems pastatams, kurie statomi be rūsio. Įrengiant gręžtinius pamatus, gręžiamos tam tikro skersmens ir gylio skylės apytikriai kas du metrus viena nuo kitos ar tankiau . Išgręžtos angos armuojamos ir užpildomos betonu. Sustingus betonui, poliai sujungiami rostverku. Rostverko paskirtis yra sujungti polius ir tolygiai paskirstyti pastato apkrovas visiems poliams.

Gręžtiniu pamatų kaina priklauso nuo įrengiamų polių gylio, skersmens. Pamatai gręžtiniai Vilniuje geriausia kaina.

Plokštuminiai pamatai Vilniuje

Plokštuminiai pamatai Vilniuje. Plokštuminiai pamatai laiko pastatą visa savo plokštuma. Įrengiant plokštuminius pamatus, pirmiausia nukasamas augalinis žemės sluoksnis. Tuomet atvežama žvyro, smėlio, skaldos ir pereinama prie pagrindo tankinimo. Betonuojant pamatus, kai pamatų pagrindas sutankintas, galima pradėti montuoti pamatų klojinius. Įrengus plokštuminių pamatų apšiltinimą, pradedama rišti armatūra ir liejamas betonas.

Plokštuminiai pamatai kaina Vilniuje iš esmės priklauso nuo įrengiamų plokštuminių pamatų projekto, ploto ir specifinių grunto, ant kurio liejami pamatai, savybių.

Juostiniai pamatai Vilniuje

Juostiniai pamatai Vilniuje. Pamatai skirstomi dvi rūšis – monolitiniai ir surenkamieji. Monolitiniai juostiniai pamatai yra patikimi ir ilgaamžiai. Ši pamatų rūšis įrengiama pastatams, statomiems iš plytų ar statybinių blokelių, taip pat pastatams su gelžbetonio perdanga ir kitiems didelių apkrovų pastatams. Pagrindinis monolitinių pamatų pranašumas yra tas, kad judant gruntui, visas pamatas juda kartu ir taip apsaugo pastatą nuo įtrūkimų. Juostiniai monolitiniai pamatai ypač tinka pastatams su cokoliniu aukštu ar rūsiu.

Kiekvieno pastato, kuriam įrengiami juostiniai pamatai, kaina gali skirtis dėl specifinių pastato ar grunto savybių.

 

Gręžtiniai pamatai Vilniuje | Plokštuminiai pamatai Vilniuje | Juostiniai pamatai Vilniuje | Pamatų betonavimas Vilnius

Tel. +370 608 22898