Krautuvo nuoma Vilnius

Krautuvas – tai nepakeičiama speciali technika, kuri praverčia statybose, sklypo formavimo darbuose ir daugelyje kitų sričių. Pirkti tokią specialią techniką nėra prasmės, jei planuojami darbai yra vienkartiniai. Todėl krautuvo nuoma yra ta paslauga, kuri padės atlikti didelę dalį statybinių darbų.

20191122_142141

Mini krautuvo nuoma Vilnius

Mini krautuvai yra sąlyginai nedideli ir puikiai prisitaiko atlikti darbus nedideliuose kiemuose ar kitose nedidelėse erdvėse. Mini krautuvo nuomos paslauga suteikia galimybę greitai ir kokybiškai išlyginti reljefą, iškasti tranšėjas drenažui ir kitoms komunikacijoms, pervežti birias statybines medžiagas.

Krautuvo nuoma gali pasitarnauti ir kasant tvenkinį ar kūdrą namo ar sodybos kieme, pervežant iškastą gruntą ar valant sniegą.

Turintys darbo su krautuvais patirties gali pasinaudoti tik mini krautuvo nuomos paslauga, kuri kainuos mažiau. Pasirinkus krautuvo nuomą su operatoriumi, kaina bus šiek tiek didesnė. Dirbant su mini krautuvu ir turint nedaug tokio darbo patirties, gali tekti užtrukti ilgiau kasant augalinį gruntą, lyginant reljefą ar atliekant kitus darbus. O tuo tarpu krautuvo operatoriai, kasdien atliekantys įvairius darbus su mini krautuvu, užtrunka trumpiau ir darbus atlieka kokybiškiau. Reikia gerai įvertinti, kokią sumą galite skirti krautuvo nuomai su operatoriumi ar be jo, nes krautuvo nuomos kaina skaičiuojama už valandą darbo su krautuvu.

Jei sutartu laiku darbai dar nebaigti, krautuvo nuoma gali būti pratęsta.

Informacija telefonu +370 608 22898

Krautuvo nuoma Vilniuje | Mini krautuvo nuoma Vilniuje | Krautuvo nuomos kaina