Trinkelių klojimas Vilniuje

Trinkelių klojimas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Trinkelių klojimas Vilniuje yra viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Tvarkingai ir gražiai išklotos grindinio trinkelės – kiekvieno kiemo puošmena. Tačiau trinkelių klojimą atliekant paskubomis ir praleidžiant kurį nors darbų etapą, kiemo grožio gali ir nelikti. Dažnai eidami miesto šaligatviais pastebime, kad visai neseniai išklotos trinkelės po žiemos būna iškilotos, atsiradę dideli tarpai. Visa tai vėl sąlygoja prastai atlikti trinkelių klojimo darbai arba skirtas per mažas biudžetas šiems darbams.

Trinkelių klojimas pradedamas nuo grunto įvertinimo. Pagal grunto tipą nusprendžiama, kokio storio grunto sluoksnis turės būti nukastas, kad sklypas išsilygintų. Tuomet išlygintą pagrindą reikia labai gerai sutankinti. Jei gruntas yra klampus ir molingas, rekomenduotina ant sutankinto grunto patiesti geotekstilės audinį. Toliau atliekant trinkelių klojimo darbus klojami smėlio, paskui – skaldos sluoksniai, kurie taip pat būtinai labai gerai sutankinami. Trinkelių klojimo darbams turi būti naudojamas itin kokybiški smėlis ir skalda, tokie patys kurie naudojami ir keliams tiesti. Trinkelių klojimas Vilniuje.

Toliau trinkelių pagrindo formavimui naudojama skalda, dažniausiai dolomitinė. Ši skalda taip pat naudojama ir keliams tiesti. Kadangi skalda būna stambesnė, todėl jai sutankinti naudojamos galingesnės ir sunkesnės vibroplokštės.

Trinkelių klojimas Vilniuje

Trinkelių klojimo kaina Vilniuje

Trinkelių klojimo kaina yra svyruojanti ir priklauso ne tik nuo Jūsų pasirinktos kiemo vizijos, bet ir nuo keleto kitų kriterijų: pagrindo, apkrovų, trinkelių rūšies, formos.

Betono trinkelių klojimas Vilniuje kaina nuo 12 eur. už m2.

Klinkerio trinkelių klojimas Vilniuje kaina nuo 18 eur. už m2.

 

trinkeliu klojimas Vilnius

Kloja trinkeles Vilniuje

Klodami trinkeles meistrai naudoja specialius guminius plaktukus tam, kad trinkelės tvirtai įsistatytų, bet neskiltų. Tam, kad iškloto trinkelėmis ploto kraštai neiširtų, kraštuose reikia sudėti bortelius.

Kai trinkelių klojimo darbai baigti, reikia trinkelių tarpus užpildyti granitinėmis atsijomis. Atsijų likučius reikia švariai nušluoti, nes trinkelių paviršių reikės sutankinti vibroplokšte su guminiu padu. Dar kartą užpildžius trinkelių tarpus atsijomis ir jas nušlavus jau galima džiaugtis gražiai ir kokybiškai įrengtu kiemu.

Trinkelių klojimas Vilniuje yra viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Trinkelių klojimo kaina Vilniuje priklauso nuo klojamo ploto ir pagrindo tipo bei būklės.

Tel. +370 608 22898 Dirbame Vilniuje ir Vilniaus ir apskrityje.

Trinkelių klojimas Vilniuje | Kloja trinkeles Vilniuje | Trinkelių klojimo darbas | Trinkelių klojimo kaina