Ekskavatoriaus nuoma Vilniuje

Jei sklype turite atlikti reljefo formavimo ar lyginimo darbus, bet neturite reikalingos technikos, galite pasinaudoti ekskavatoriaus nuomos paslauga. Tokiu atveju gali būti nuomojamas tik ekskavatorius arba ekskavatorius su operatoriumi. Pasinaudojus ekskavatoriaus nuomos paslauga galima atlikti ir kitus darbus, pavyzdžiui, augalinio grunto sluoksnio nuėmimą, tranšėjų kasimą ir užpylimą, smėlio, skaldos ar kitų birių medžiagų pervežimą, sniego valymą.

Mini ekskavatoriaus nuoma Vilniuje

Mini ekskavatoriaus nuoma su operatoriumi ar be jo labai pasiteisina atliekant įvairius statybinius darbus nedidelio ploto sklypuose, siauriuose įvažiavimuose ar kitose nedidelėse erdvėse. Mini ekskavatorius yra mobili transporto priemonė, kuri naudojama tiek darbams privačiuose sklypuose, tiek didelio masto statybose.

Vikšrinio ekskavatoriaus nuoma Vilnius

Vikšrinio ekskavatoriaus nuoma labiausiai pasiteisina kai tiesiamos komunikacijos, kasami tvenkiniai, pamatų duobės, kraunamas birus ar susmulkintas gruntas. Vikšrinis ekskavatorius privažiuoja ten, kur kartais nepatogu dirbti su ratiniu ekskavatoriumi.

Ekskavatoriaus krautuvo nuoma Vilnius

Ekskavatorius krautuvas gali atlikti kone visus statybinius ir kitus darbus, kai reikalinga didelė keliamoji galia.

Technikos nuomos kaina skaičiuojama už valandą darbo su technika. Technikos nuoma ir technikos nuoma su operatoriumi skiriasi. Todėl prieš renkantis technikos nuomą tam tikriems statybos ar kitiems darbams atlikti, reikėtų tiksliai suplanuoti darbų eigą.

Informacija telefonu +370 608 22898

Ekskavatoriaus nuoma Vilniuje | Mini ekskavatoriau nuoma Vilniuje | Vikšrinio ekskavatoriaus nuoma Vilniuje | Ekskavatoriaus krautuvo nuoma Vilniuje