Savivarčių nuoma Vilnius

Savivartis yra nepakeičiama technikos priemonė ne tik statybų sektoriuje, bet ir žemės ūkyje, įvairiose pramonės šakose. Pakrauti, vežti ir iškrauti smėlį, žvyrą, skaldą, juodžemį, iškastą gruntą ar statybines atliekas – visus šiuos darbus puikiai atlieka savivartis.

Todėl jei planuojate įvairus krovos darbus savo sklype ar kieme, pasinaudokite savivarčių nuomos Vilniuje paslauga. Savivartis, turėdamas automatinę iškrovos funkciją, greitai atlieka krovos darbus ir taupo užsakovų ir darbų vykdytojų laiką.

Savivarciu nuoma Vilniuje

Statybų įmonės, teikdamos statybos darbų paslaugas, savivarčio įsigijimą laiko prioritetine ir ilgalaike investicija, nes be savivarčio tiesiog negalėtų dirbti praktiškai nė dienos. O savivarčio nuomos paslauga dažniausiai naudojasi privatūs asmenys, statantys namą ir tvarkantys aplinką.

Savivarčio nuoma labai pasiteisina birių krovinių vežimui iš medžiagų gamybos vietos į statybvietę ar į kitą miestą. Tokiu atveju nereikia nuomotis krautuvo vienoje vietoje, sunkvežimio pervežimui ir vėl krautuvo kitoje vietoje. Taupomas laikas ir išvengiama papildomų išlaidų.

Jei planuojama ilgesnė nei dienos ar dviejų savivarčio nuoma, tikėtini įvairūs technikos gedimai, dėl kurių gali tekti stabdyti ar nutraukti darbus. Užsakovams dėl to nereikėtų jaudintis, sugedusį savivartį pakeisime kitu.

Savivarciu nuoma

Savivarčio nuomos kaina Vilniuje skaičiuojama už valandą darbo su technika.

Visa informacija telefonu +370 608 22898

Savivarčių nuoma Vilniuje | Birių krovinių vežimas | Savivarčio nuoma Vilniuje